ללוות ולהעצים ילדים ונוער עם מוגבלות שנמצאים שם,

על ידי בוגרים עם מוגבלות שהיו שם.

 

בישראל יותר מ-300,000 ילדים ונוער המתמודדים עם מגוון מוגבלויות הנתונים בתקופה הכי קריטיות בעיצוב זהותם ואישיותם לכל חייהם. אנו מאמינים שכל אדם עם מוגבלות, כמו כל אדם אחר, הוא בעל פוטנציאל כל-שהוא הממתין למיצוי. בעל יכולות מסוימות שלעיתים, אינן באות לידי ביטוי עקב היעדר מוחלט באמונה פנימית או תלות תמידית. על כן, בחרנו לחבור לצוות יזמים עם מוגבלות, בעלי ניסיון אישי, מקצועי והתנדבותי רחב וחזון עמוק ומרענן בתפיסתו: תומר יצקן, ג׳וש מלדה וצביקה רוזין ולהוביל יחד איתם בארגון מהלך משמעותי וראשון מסוגו בארץ לקידום תכנית מהפכנית:

מכחול היא חברה לתועלת הציבור שנוסדה על ידי שלושה אנשים עם מוגבלות, מובילי דעה ובעלי ניסיון אישי ומקצועי רב בתחום השילוב והסנגור. המיזם נוצר בשיתוף פעולה עם הלפ-אפ, הדרך הקלה להתנדבות ומי שמשמשת בית למיזמים חברתיים פורצי דרך.

 

המשימה היא ללוות ילדים ונוער עם מוגבלות על ידי א.נשים משפיעים/עות עם מוגבלות, לסייע להם להכיר בעצמם ולעודד אותם לממש את הפוטנציאל הגלום בהם. זה, מתוך האמונה שאנשים למודי ניסיון-חיים עם מוגבלות יוכלו לשמש דוגמא ומצפן משמעותיים ביותר עבור בני הדור הצעיר וכך, להשפיע עליהם להיות עצמאיים יותר, חיוניים יותר ומאושר יותר.

פרטים בקרוב